Sprzedaż hurtowa

Naszą pełną ofertę kosmetyków znajdą Państwo w tym katalogu:

Ściągnąć katalog

Oprócz tego polecamy zapoznać się z proponowanymi warunkami współpracy i F.A.Q:

F.A.Q – Najczęściej Zadawane Pytania

1. Jak zrobić zamówienie?

Aktualnie przyjmujemy zamówienia w formie pisemnej, w mailu wysłanym na post@forfairy.com. Na tej podstawie wystawiana jest faktura „pro forma”, którą Państwo akceptują. Po otrzymaniu wpłaty, wystawiamy fakturę, która jest wysyłana z paczką. Pracujemy także nad możliwością robienia zamówień online, pojawi się ona w najbliższej przyszłości. Możliwa jest także płatność przy pobraniu.

2. Jaki jest okres oczekiwania na produkty?

Działamy na zasadach dropshippingu. To oznacza, że na składzie posiadamy tylko niewielką część towaru, resztę zamawiamy bezpośrednio u producenta. Gwarantuje to świeżość produktów. Czas oczekiwania to zazwyczaj kilka dni.

3. Jak wysyłane są paczki? Jakie są koszty wysyłki?

Paczki wysyłamy firmą DPD. Koszty przesyłki wahają się w od 14 do 23 złotych w zależności od wielkości i ciężaru paczki. Ponieważ większość naszych produktów pakowana jest w opakowania szklane, potrzebne są specjalne warunki transportowe i ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia. Większość paczek dostarczana jest kolejnego dnia po nadaniu.

4. Czy produkty mają polskie etykietki?

Aktualnie pracujemy z producentami nad tłumaczeniami produktów. Niestety jest to długi i wymagający proces. W związku z tym, na tym etapie, wszystkie produkty mają naklejki z polskimi tłumaczeniami. O progresie w pełnych tłumaczeniach opakowań będziemy Państwa informować.

5. Czy te kosmetyki są certyfikowane?

Wszystkie kosmetyki produkowane na rynku UE muszą spełnić określone wymagania: mieć tak zwane „Raporty Bezpieczeństwa” dokazujące, że dany kosmetyk jest bezpieczny dla użytkownika oraz wpisy w bazie CPNP (Cosmetic Product Notification Portal). Jeżeli chodzi o procesy certyfikacji Eco-cert itd. to niestety ich koszty znacznie przekraczają możliwości finansowe firm z którymi współpracujemy. Certyfikacja jednego produktu to koszt rzędu kilku tysięcy euro. To się oczywiście później odbija na finalnej cenie kosmetyki. Żeby sprawdzić na ile dany produkt jest „organiczny” najlepiej przeczytać jego skład.

6. Jakie  terminy ważności mają organiczne kosmetyki?

Terminy ważności różnią się w zależności od rodzaju kosmetyku. Zazwyczaj najkrótsze okresy mają kremy (do 12 miesięcy) i nieco dłuższe mydła (24-36 miesięcy). Zdecydowana większość naszych produktów ma 24 miesięczne terminy ważności.

7. Czy trzeba je przechowywać w jakiś specjalnych warunkach?

Tak, wszystkie kosmetyki organiczne trzeba przechowywać w temperaturze do 25°C, z dala od bezpośredniej ekspozycji na słońce.

8. Czy można gdzieś zobaczyć  Państwa produkty?

Jesteśmy bardzo młodą firmą, dopiero rozwijamy nasze kanały sprzedaży. Osobiście można zobaczyć produkty w Łodzi i okolicach. Wszystkim zainteresowanym klientom możemy wysłać próbki.

9. Dlaczego ma sens wprowadzić do swojej oferty kosmetyki organiczne?

Trend korzystania z kosmetyków naturalnych w Polsce dopiero się zaczyna i ma przed sobą bardzo dynamiczne perspektywy rozwoju. Klienci doceniają ich bezpieczeństwo, prostotę składów oraz wysoką jakość.

10. Dlaczego kosmetyki organiczne są droższe od drogeryjnych i jak wytłumaczyć to potencjalnym nabywcom?

W odróżnieniu od kosmetyków komercyjnych w cenie kosmetyków organicznych najważniejsze są dwa czynniki: jakość składników  i ludzki trud. Adekwatność ceny produktu najprościej uznać czytając jego skład. Dużą oszczędnością jest także kupowanie pojedynczych składników takich jak chociażby masło Shea i olejki i tworzenie własnych kosmetyków.

11. Czy macie materiały drukowane, które można pokazać klientowi?

Tak, do każdego zamówienia dodajemy drukowany katalog oraz kilka ulotek.

W sprawie cennika i szczegółów współpracy, proszę pisać na post@forfairy.com. 

Dodatkowe informacje znajdą Państwo tu:

Ściągnąć pdf